آباژورهایی با دو سبک طراحی

آباژورهای سقفی شما می توانند پایه و سیم های کوتاه داشته باشند و بعد با ایده های شما تزیین شوند. دقیقا مثل اتفاقی که در عکس بالا افتاده است، این آباژورها دارای پایه های کوتاه هستند اما به وسیله پارچه های بلندی که در اطراف آن ها نصب شده است، به نظر می رسند که بسیار بلند هستند. اباژورهای بلند چهره ای لوکس به اتاق خواب شما می دهند. شما می توانید این آباژور ها را خودتان بسازید. 

آباژور کلاهک سفید LMD-0212

هم آباژورها و هم کوسن ها، عناصر کوچک اما تاثیر گذار در دکوراسیون داخلی منزل هستند. حالا فکر کنید که این دو عنصر دست به دست هم دهند، بی شک معجزه ای دل نشین در دکوراسیون داخلی اتاق خواب تان به وجود می آید. پس کلاهک آباژورها و رویه ی کوسن هایتان را با هم ست کنید.

اگر امکان آن را ندارید که  با خرید آباژور تزئینی در کنار تخت هایتان را تعبیه کنید، پس باید به نوع دیگری آن ها را در اتاق ست کنید. بعد از کوسن ها که در قسمت قبلی آن ها را بررسی کردیم، حالا نوبت پرده ها است، مطمئن باشید پارچه ای هماهنگ با پرده های تان برای آباژورهایتان پیدا خواهید کرد.  آباژورها آن قدر قدرتمند هستند که می توانند حتی با پرده های اتاق هم ست شوند.

IMG_0010 (2)

اتاق خواب تان آن قدر کوچک است که نمی توانید میز های پاتختی را در آن جای دهید؟ خب اگر این میزها در اتاق نباشند باید قید آباژورهای تان را هم بزنید، ولی ما به شما یک ترفند دکوراسیونی پیشنهاد می دهیم تا بتوانید در اتاق کوچکتان از نعمت وجود آباژور ها بهره مند شوید، آن هم استفاده از آباژورهایی دیواری است که هیچ احتیاجی به میزها ندارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *