امن بودن کالاسکه سیسمونی

اگر زیاد اهل بیرون رفتن نیستید و پیاده تردد نمی کنید، یک سبد یا ساک حمل کودک هم در ماه‌های اول کارتان را راه می اندازد؛ چند ماه بعد هم می توانید از آغوشی برای همراه کردن فرزندتان با خود کمک بگیرید و خرید کالسکه را به بعد از 6 ماهگی موکول کنید.

Image result for ‫نوع سیسمونی‬‎

کالاسکه جز ملزوماتی است که بهتر است اگر ضرورت آن را احساس می کنید، یک مدل خوب آن را در سیسمونی تهیه کنید. نوع چرخشی آن که کودک هم به سمت شما بتواند بنشیند و هم پشت به شما، عالی است. دقت کنید که این وسیله ایمن بوده و جای کافی برای کیف مادر و کفش کودک داشته باشد. همچنین باز و بسته کردن آسان و وزن سبک آن می تواند بهترین ویژگی های یک کالاسکه خوب باشد.

امن بودن کالاسکه به وضعیت چرخ‌ها، نوع ترمز و البته کمربند و جنس پارچه آن بستگی دارد. هنگام   هشت پا از محکم بودن و البته زبر نبودن کمربند کالاسکه مطمئن شوید و دقت کنید نگهدارنده‌ای که قرار است بین پاهای نوزادتان قرار گیرد، راحت و متناسب باشد.

رنگ تیره و فارغ از جنسیت برای کالاسکه بهترین انتخاب است. اگر فرزندتان بهار و تابستان به دنیا می‌آید، سایبان‌دار بودن کالاسکه را مورد توجه قرار دهید و اگر در روزهای پاییز و زمستان قرار است در کالاسکه بنشیند از مدل‌هایی که سایبان ضدآب یا چتر دارند استفاده کنید.

کریر

بهتر است بدانید این وسیله نهایتا از بدو تولد تا حدود 6 ماهگی گنجایش نگهداری از کودک را دارد. برای این مدت کوتاه شاید قرض گرفتن این وسیله از یک دوست و آشنا که کودکش بزرگ شده است، منطقی تر باشد. روکش جدید شما و یک آویز زیبا می تواند این وسیله را کاملا برای شما قابل استفاده گرداند.

اگر اصراری برای خرید دارید، به محکم بودن دسته ها و ایمنی وسیله دقت فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *