انواع چیدمان کوسن مدرن روی مبل

بالش های تزیینی بالش ها تنها وسیله ای برای استراحت و خوابیدن روی آن ها نیستند، بلکه وسیله ای هستند برای زیبا کردن قسمت های مختلف خانه شما. خیلی ساده و آسان می توانید بالش هایی زیبا برای تزیین خانه درست کنید. در اینجا نمونه هایی از این بالش های را می بینید.

زمینه های گلدار، ایکات یا گلیم، هرچه شما دوست دارید، همه را بکار ببرید. وقتی که با یک الگو یا زمینه کار کنید، رنگ ها مشکل ساز نیستند. آبی، بنفش، نارنجی، صورتی و سبز در بالش ها همه با هم کار می کنند تا یک حس هدفمند ایجاد شود. بالش های با تم روستیک همه کنار هم هستند چرا که تم مشابه دارند نه رنگ و الگوی یکسان.

چطور با کوسن و بالش های رنگی دکوراسیون کنید؟

بخوانید: چطور به رنگ های خنثی یک تکان ماهرانه در دکوراسیون فضای خود بدهیم

3- جذب مخالف

چطور با کوسن و بالش های رنگی دکوراسیون کنید؟

یک دکوراتور برجسته با نگاه به اطراف چرخه رنگ ها، رنگی را انتخاب می کند که حداقل شباهت را با دیگران داشته باشد. رنگ های مکمل، همانندی و یکسانی را بطور کامل وارد یک اتاق می کنند و این یک دلیل علمی دارد. رنگ های مختلف توسط گیرنده های نوری مختلف در چشم جذب می شوند، بنابراین داشتن دو رنگ مخالف، باعث استراحت برخی از گیرنده ها می شود. در کنار علم، مخلوط رنگ های سرد و گرم بخوبی عمل خواهند کرد.

حتما بخوانید: چگونه رنگ درست کاناپه را برای دکوراسیون اتاق نشیمن انتخاب کنیم؟

چطور با کوسن و بالش های رنگی دکوراسیون کنید؟

نکته: کماکان بدنبال کمک از سوی رنگ ها هستید؟ “چگونه یک ترکیب رنگ زیبا و آرامش بخش برای دکوراسیون خانه خود انتخاب کنیم؟” را چک کنید تا هر چه نیاز دارید در مورد رنگ های هماهنگ را پیدا کنید.

4-    استفاده از یک رنگ برجسته

چطور با کوسن و بالش های رنگی دکوراسیون کنید؟

راه ساده دیگر برای وارد کردن رنگ به اتاق، استفاده از رنگ های برجسته است. در این مورد، یک اتاق خنثی با یک بالش قرمز پر رنگ داریم که با پاتختی ها و صندلی دسته دار هماهنگی دارد. اگرچه بالش ها رنگی کاملا اشباع دارند ولی باعث افزایش زیاد رنگ اتاق نشده و نیز از زیبایی سنتی هم دور نشده اند.

نکته: یک رنگ برجسته می تواند هر رنگی که هم اکنون در اتاق موجود است، باشد. سعی کنید از کارهای هنری مورد علاقه خود استفاده کرده تا نمای خود را بسازید.

مطالعه کنید: دکوراسیون اتاق نشیمن: انواع چیدمان کوسن مدرن روی مبل

5- درون خانواده حفظ کنید

چطور با کوسن و بالش های رنگی دکوراسیون کنید؟

اگر رنگ ها را دوست دارید، ولی نگران مخلوط کردن آنها هستید، به رنگ هایی که دارید تکیه کنید. رنگ کاناپه، تخت یا صندلی را با استفاده از بالش دو برابر کنید. لایه دار کردن قدرت رنگ را افزایش می دهد. بر رنگ ها تاکید حقیقی داشته باشید. راه کلیدی را از ترکیب کردن بالش ها و پارچه ها بیابید. بویژه با پارچه های لوکس، حس تحمل را افزایش دهید.

نکته: اگرچه ابریشم روی ابریشم حس خیلی لوکس ایجاد می کند، بسیار سر هم خواهد بود. وقتی که پارچه ها را باهم ترکیب می کنید، حس ایجاد شده را حفظ کنید، نه فقط نمای آن را.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *