زمین ورزشی با چمن طبیعی

شرکت یاراپویش ایرانیان تولیدکننده چمن فوتبالی تحت لیسانس  HATKO  دارای تاییدیه فدراسیون جهانی فوتبال FIFA  هر ساله در نمایشگاه های مختلف داخلی و خارجی شرکت کرده و اکنون نیز به جهت رسالتی که  بر عهده اش است در کنار خانواده بزرگ متخصصین ، نمایندگان و پیمانکاران   HATKO  در غرفه A07  در سالن اصلی شبستان مصلی امام خمینی (ره) میزبان شما بازدیدکنندگان  محترم و دوست داشتنی  نمایشگاه SPORTRX 2017   تهران می باشد .

از روز سیزدهم لغایت شانزدهم شهریور ماه سال جاری مدیران  ارشد شرکت یاراپویش ایرانیان  به همراه متخصصین و نماینده HATKO و  نماینده ویژه FIFA  از ساعت 10:00 لغایت 19:00 ( پایان ساعت کاری نمایشگاه )  میزبان شما عزیزان و بازدیدکنندگان محترم هستند تا در کارگاه آموزشی و جلسات پرسش و پاسخ آخرین اطلاعات را در اختیار مدعوین عزیز قرار بدهند .

اسپورتکس ایران،نمایشگاهی پیشرو در زمینه‌ی ورزش است که در آن غرفه داران محصولان و خدمات خود را در قالب ورزش به نمایش میگذارند . بازدیدکنندگان این نمایشگاه اطلاعات زیادی در زمینه‌ی ورزش و امکانات و تجهیزات به روز آن کسب  میکنند. اساسی ترین مزیت استفاده از چمن مصنوعی در مقایسه با چمن طبیعی قابلیت استفاده دائمی و همیشگی از آن است. یک زمین ورزشی با چمن طبیعی در اکثر مناطق آب و هوائی تنها برای ۳۵۰ ساعت در سال قابلیت بازی دارد زیرا برای حفظ کیفیت چمن طبیعی احتیاج به نگهداری مداوم و استراحت و تنفس کامل پس از یک بازی دارد، چنانچه به ازای هر دو ساعت بازی چمن طبیعی نیازمند ۲۴ ساعت تنفس است. درحالیکه از یک زمین چمن مصنوعی می‌توان در سال تا ۴۰۰۰ ساعت به طور مفید استفاده کرد. در این ارتباط لازم به ذکر است که زمینهای چمن طبیعی در مواقع آبیاری و مدتی پس از آن و نیز در مواقع بارندگیهای شدید قابل بازی نمی‌باشند در حالیکه این محدودیت روی زمینهای چمن مصنوعی وجود ندارد.

کارشناسان  ایرانیان در طول چهار روز با نمایش تمامی محصولات مورد نیاز و زیربنای ورزش را به ارائه‌ی بازدیدکنندگان قراردادند .

نمایشگاه اسپورتکس موقعیتی بی نظیر برای برقراری ارتباط و افزایش آگاهی، هم چنین خرید محصولات ورزشی برای تمام علاقه مندان و شاغلان در زمینه‌ی ورزش می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *